Opieka nad dziećmi w domu – z Baby Care znajdziesz nianię na imprezę, przyjęcie czy urodziny

BABY-CARE POMOŻE PAŃSTWU ZNALEŹĆ ZGODNĄ Z OCZEKIWANIAMI OPIEKUNKĘ DLA WASZEGO DZIECKA

By usłyszeć pełną ofertę skontaktuj się z nami. Telefon 500 201 088. Nasz konsultant dowie się o Twoich potrzebach/ oczekiwaniach i zaproponuje Ci
optymalne rozwiązanie. Jesteśmy po to by Cię wspierać!

Agencja niań Baby-Care powstała, by zapewnić opiekę nad dzieckiem każdej potrzebującej rodzinie. Nie dotyczy to wyłącznie pracujących rodziców: usługi świadczymy również podczas imprez, weekendów czy zwykłych weekendowych wyjść. Szukasz niani na stałe czy może na kilka godzin lub wybraną okazję? Wychodzisz na wieczór i nie wiesz z kim zostawić dziecko? W nagłej sytuacji możesz skorzystać z opieki niani na telefon! Zapoznaj się z szeroką ofertą proponowaną przez Baby-Care w Poznaniu i okolicach!

Nasze opiekunki są sprawdzone i godne zaufania, mają także odpowiednie wykształcenie oraz niezbędne umiejętności. Jednym z warunków zatrudnienia w Baby-Care Poznań jest ukończenie specjalistycznego kursu pierwszej pomocy dzieciom. Wiemy jednak, że kwalifikacje to nie wszystko. Nianie są przede wszystkim osobami zaangażowanymi, energicznymi, podchodzą do swoich obowiązków z sercem oraz lubią przebywać z dziećmi. To dla nas równie ważne – by praca nie była wyłącznie sposobem na zarobek, ale po prostu sprawiała im przyjemność.