Powrót mamy do pracy to w życiu dziecka moment przełomowy. Po raz pierwszy rozstaje się wówczas na dłużej z osobą, która do tej pory stanowiła centrum jego życia. Często to konieczny i – na dłuższą metę korzystny – etap. Wiadomo jednak, że zarówno dziecko, jak i matka, mocno przeżywają zmianę. Z tego powodu istotne jest znalezienie dla pociechy odpowiedniej opieki. Kto sprawdzi się najlepiej? Oczywiście ktoś, kogo możemy obdarzyć pełnym zaufaniem, kto ma doświadczenie oraz przygotowanie do radzenia sobie z kryzysami, a jednocześnie jest ciepły, kontaktowy i serdeczny.

 

Agencja niań Baby-Care powstała, by zapewnić opiekę nad dzieckiem każdej potrzebującej rodzinie. Nie dotyczy to wyłącznie pracujących rodziców; usługi świadczymy również podczas imprez, weekendów czy zwykłych weekendowych wyjść. Szukasz niani na stałe czy może na kilka godzin lub wybraną okazję? Zapoznaj się z szeroką ofertą proponowaną przez Baby-Care w Poznaniu i okolicach!

 

Nasze opiekunki są sprawdzone i godne zaufania, mają także odpowiednie wykształcenie oraz niezbędne umiejętności. Jednym z warunków zatrudnienia w Baby-Care Poznań jest ukończenie specjalistycznego kursu pierwszej pomocy dzieciom. Wiemy jednak, że kwalifikacje to nie wszystko. Nianie są przede wszystkim osobami zaangażowanymi, energicznymi, podchodzą do swoich obowiązków z sercem oraz lubią przebywać z dziećmi. To dla nas równie ważne – by praca nie była wyłącznie sposobem na zarobek, ale po prostu sprawiała im przyjemność.

Niania na urodziny

Urodziny to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka. Wiele maluchów z niecierpliwością czeka na przyjęcie, zwłaszcza jeśli oprócz rodziny mają pojawić się na nim również najbliżsi koledzy i koleżanki. Wszystko tego dnia musi działać jak w zegarku. Jak jednak zapanować nad dużą, żywiołową grupą energicznych, pełnych pomysłów dzieci? Z pomocą przyjdzie tutaj doświadczona niania, która będzie czuwała nad samopoczuciem oraz bezpieczeństwem maluchów. Opiekunka zapewni także doskonałą organizację zabawy, dzięki czemu urodzinowa impreza stanie się niezapomniana.

Niania na weekendy

Wyjazd służbowy, obowiązki rodzinne czy może jeszcze inne plany? Dziecko nie zawsze może uczestniczyć w weekendowych aktywnościach. Rozwiązaniem takiej sytuacji będzie niania na weekendy zatrudniona przez agencję Baby-Care. Dzięki niej możesz bez przeszkód wyjechać z Poznania, mając przy tym pewność, że dzieci są pod dobrą opieką. Niania zajmie się wszystkim: poda maluchowi posiłki, zorganizuje zabawę czy położy spać o odpowiedniej porze. Dziecko nie odczuje zmiany w rytmie dnia, za to spędzi weekend w miłym towarzystwie troskliwej opiekunki. Może nawet czasowe rozstanie z rodzicami przestanie się kojarzyć z tęsknotą, a stanie się ciekawą rozrywką?

Niania na przyjęcie

Każde przyjęcie domowe wymaga organizacji, przygotowań i zaplanowania wszystkiego z najdrobniejszymi szczegółami. W takim natłoku zajęć trudno znaleźć wolną chwilę, by przypilnować dzieci. Zrobi to za Ciebie wykwalifikowana opiekunka z Baby-Care Poznań. Niania zadba o potrzeby oraz rozrywkę najmłodszych uczestników przyjęcia. Dzięki temu dzieci będą się doskonale bawić, a ty bez stresu skoncentrujesz się na obowiązkach gospodarza.

Niania na imprezę

Każdy z nas ma prawo do chwili wytchnienia. Czemu by nie spędzić jej na imprezie? Trudno jednak oddać się zabawie, kiedy myśli stale zaprzątają dziecięce problemy. Przyjście z maluchem to również nie najlepsze rozwiązanie. W Baby-Care Poznań znamy inne – skuteczne i bezpieczne. Wystarczy zapewnić najmłodszym odpowiednią opiekę. Niania na imprezę zatroszczy się o dzieci w czasie trwania przyjęcia, zadba o ich komfort oraz rozrywkę. Ty w tym czasie możesz swobodnie poszaleć w gronie znajomych.

Niania na wieczór

Życie w XXI wieku często wymaga wprowadzenia określonego trybu działania. Praca w nocy, studia wieczorowe, a nawet okazjonalne wyjście wieczorem to kwestie doskonale znane wielu z nas. Jak jednak bez stresu pracować lub wyjść do kina czy teatru, gdy mamy w domu małe dziecko? W takim przypadku świetnie sprawdzi się niania. Zapewni ona pełną opiekę podczas nieobecności rodziców, którzy w tym czasie mogą oddać się pracy lub choć przez chwilę zobaczyć, jak toczy się nocne życie Poznania.