Firma Baby-Care powstała z myślą o najmłodszych mieszkańcach Poznania i okolic. Zajmujemy się rekrutacją oraz organizacją pracy opiekunek do dzieci.

­Wiemy, że samodzielne znalezienie odpowiedniej opiekunki do dziecka jest zajęciem odpowiedzialnym i czasochłonnym, a rezultaty tych poszukiwań nie zawsze są zadowalające. Nawet zyskujące na popularności portale internetowe, które oferują pracę opiekunek dziecięcych, nie są w stanie zagwarantować Państwu doboru właściwej kandydatki.

Baby-Care pomoże Państwu znaleźć zgodną z oczekiwaniami opiekunkę.

Tylko bezpośredni kontakt z kandydatkami i rodziną daje szansę na znalezienie „tej” właściwej opiekunki, zgodnej z oczekiwaniami rodziców i dopasowanej pod względem charakteru, temperamentu i zainteresowań dziecka. W Baby-Care wiemy, że każde dziecko rodzi się z potencjałem, który należy odpowiednio rozwijać. Zainteresowania i pasje dziecka powinny być wspierane odpowiednio wcześnie.

Opiekunki polecane przez Baby-Care to osoby sprawdzone, które przeszły skomplikowany proces rekrutacji, składający się z 3 etapów:

  • selekcja
  • testy
  • rozmowa ze specjalistą.

Wybrane kandydatki posiadają odpowiednie wykształcenie, doświadczenie, predyspozycje i cechy osobowości niezbędne w pracy opiekunki dziecięcej. Są to osoby kreatywne, wykonujące swoją pracę z powołaniem i ogromną przyjemnością

Właścicielka firmy posiada 15 letnie doświadczenie w świadczeniu usług opiekuńczych. W biznesie, jak i w życiu, kieruje się zasadą, że „prawdziwe sukcesy rodzą się z miłości do ludzi”.