Niania na wieczór

Planujesz wieczorne wyjście ze znajomymi ? Czeka Cię firmowy bankiet lub służbowa kolacja? A może chcesz wybrać się z mężem do restauracji lub umówić z przyjaciółką do kina i nie masz z kim zostawić swojej pociechy? Niania na wieczór to usługa, która powstała z myślą o takich właśnie sytuacjach. Baby-Care to profesjonalna agencja opiekunek do dzieci z Poznania, w której zarezerwujesz kompetentną nianię na wieczór. Już nie musisz przeszukiwań ogłoszeń w Internecie i obawiać się, że trafisz na niekompetentną osobę. Nasza niania doskonale Cię zastąpi i zadba o bezpieczeństwo Twojej pociechy.

Fachowa opiekunka dla Twojej pociechy

W naszym zespole znajdują się wyłącznie starannie wybrane nianie, które przechodzą zaawansowaną rekrutację. Posiadają one odpowiednie kompetencje (wiele z niań to absolwentki lub studentki pedagogiki), wiedzę z zakresu pierwszej pomocy i psychologii. Zamówiona niania zadba, aby dziecko było bezpieczne, ciekawie zorganizuje mu czas (zabawy czy kreatywne gry zawsze dostosowane są do wieku podopiecznego), poda posiłki i pomoże przygotować się do snu. Dzięki temu Ty będziesz mogła spędzić spokojny wieczór poza domem bez częstego sprawdzania, co w danym momencie robi opiekunka i Twoje dziecko.

Masz pytania? Nasi konsultanci chętnie rozwieją wszelkie wątpliwości i dostosują ofertę na miarę Twoich potrzeb. Nie zwlekaj – skontaktuj się z nami! Razem znajdziemy rozwiązanie.