Niania na weekendy

Niania na weekendy to profesjonalna opiekunka, która zajmie się Twoim dzieckiem przez cały weekend. Usługa ta doskonale sprawdzi się, gdy rodzice planują wyjazd, wybierają się na wesele czy w służbową podróż. Z powodzeniem mogą skorzystać z niej także osoby pracujące w weekendy lub potrzebujące wsparcia w opiece nad maluchem z innych powodów. Nasza niania zadba o Twoje dziecko, zapewni mu bezpieczeństwo i doskonale zorganizuje czas wolny.

Niania na weekendy z Baby-Care – zaufaj profesjonalistom

Baby-Care to agencja opiekunek do dzieci z Poznania, która prowadzona jest przez właścicielkę posiadającą 15 lat doświadczenia z tego zakresu i organizującą profesjonalne szkolenia dla opiekunek dziecięcych.
W naszym zespole znalazły się jedynie najlepsze nianie:

  • prowadzimy 3-stopniową rekrutację, co pozwala wyselekcjonować jedynie opiekunki z odpowiednimi predyspozycjami do wykonywania tego zawodu,
  • wszystkie nasze nianie znają zasady pierwszej pomocy,
  • wiele niań posiada wykształcenie z zakresu pedagogiki lub pedagogiki specjalnej (lub są studentkami tych kierunków),
  • nianie z Baby-Care są ciepłe, życzliwe, uśmiechnięte i kochają dzieci.

Niania na weekend, którą zamówisz, zadba o bezpieczeństwo i zdrowie dziecka, zapewni mu profesjonalną opiekę, a zarazem ciekawie zorganizuje czas. Kreatywne zabawy wesprą rozwój fizyczny i intelektualny Twojej pociechy, a zarazem będą dopasowane do jej ulubionych zajęć i form spędzania czasu.

Masz pytania? Nasi konsultanci chętnie rozwieją wszelkie wątpliwości i dostosują ofertę na miarę Twoich potrzeb. Nie zwlekaj – skontaktuj się z nami! Razem znajdziemy rozwiązanie.