Niania na telefon

Musisz zostać dłużej w pracy i nie ma kto odebrać Twojego dziecka z przedszkola lub szkoły? A może pełnoetatowa niania w ostatniej chwili poinformowała Cię, że nie może przyjść i potrzebujesz zaufanej osoby, która zaopiekuje się w tym czasie Twoją pociechą?

W Baby-Care znajdziesz sprawdzone nianie na godziny w Poznaniu i okolicach, które potrafią odpowiednio zaopiekować się dziećmi w dowolnym wieku. Usługa „niania na telefon” to bardzo wygodne rozwiązanie dla wszystkich zabieganych rodziców. Z nami logistyka zorganizowania szybkiej i bezpiecznej opieki dla dziecka przestanie być problemem.

Niania na telefon – dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Nianię możesz zamówić w dowolnym momencie, ponieważ usługę przygotowaliśmy z myślą o nieprzewidzianych sytuacjach, gdy rodzice potrzebują szybkiego wsparcia w opiece nad dziećmi. Jesteśmy profesjonalną firmą opiekuńczą, której właścicielka doskonale zna potrzeby dzieci, a jej doświadczenie z tego zakresu to ponad 15 lat. Zespół stanowią starannie dobrane nianie, które posiadają odpowiednie kompetencje, są osobami bardzo ciepłymi i potrafią opiekować się maluchami w różnym wieku.

Niania na godziny – kim są nasze nianie?

Każda niania przechodzi trzyetapową selekcję (w tym testy i rozmowę ze specjalistą). Wiele z naszych niań posiada wykształcenie pedagogiczne, zna języki obce i potrafi nie tylko zadbać o bezpieczeństwo, zdrowie i dobre samopoczucie dziecka, ale i odpowiednio zorganizować mu czas oraz wymyślić kreatywne zabawy, które doskonale będą wspierać jego rozwój.

Masz pytania? Nasi konsultanci chętnie rozwieją wszelkie wątpliwości i dostosują ofertę na miarę Twoich potrzeb. Nie zwlekaj – skontaktuj się z nami! Razem znajdziemy rozwiązanie.