Niania na godziny

Potrzebujesz doraźnej pomocy w opiece nad dzieckiem? Chcesz wygospodarować kilka lub kilkanaście godzin w tygodniu na naukę, doszkalanie, rozwój osobisty lub inne sprawy? W może wspólnie z mężem pracujecie na zmiany i tylko czasami musicie zorganizować wsparcie w opiece nad pociechą? Niania na godziny zapewni Ci pomoc i pozwoli zorganizować plan dnia według własnych potrzeb.

Nianie na godziny w Baby-Care – co możemy Ci zaoferować?

Nianie na godziny to doskonałe rozwiązanie, gdy nie chcesz zatrudniać pełnoetatowej opiekunki. W Baby-Care znajdziesz najlepsze nianie, które zaopiekują się Twoim dzieckiem, gdy akurat będziesz tego potrzebować. Wystarczy, że wykupisz wybrany pakiet godzin i wykorzystasz go według własnego uznania.

Jesteśmy profesjonalną agencją opiekunek do dzieci, oferującą nianie na godziny, nianię na telefon, wieczór czy weekendy. Zapewniamy dużą elastyczność, ponieważ doskonale wiemy, że wielu współczesnych zapracowanych rodziców ma duże problemy z organizacją codziennej opieki. Nasze nianie przechodzą wnikliwą selekcję, co zagwarantuje Twojemu dziecku profesjonalną opiekę kompetentnej, ciepłej i życzliwej opiekunki otwartej na potrzeby malucha. Każda niania z Baby-Care zadba o bezpieczeństwo podopiecznego, a zarazem ciekawie zorganizuje mu czas, zapewni dużo śmiechu i świetnej zabawy.

Niania na godziny może być potrzebna, gdy:

  • Twoja pełnoetatowa niania zachoruje,
  • Twoja pociecha zachoruje, a Ty nie możesz wziąć wolnego w pracy,
  • nie ma, kto odebrać Twojego dziecka z przedszkola, szkoły lub zajęć dodatkowych,
  • chcesz wyjść lub odpocząć,
  • masz pilną sprawę do załatwienia,
  • wyjeżdżasz na wesele lub w podróż służbową.

Masz pytania? Nasi konsultanci chętnie rozwieją wszelkie wątpliwości i dostosują ofertę na miarę Twoich potrzeb. Nie zwlekaj – skontaktuj się z nami! Razem znajdziemy rozwiązanie.