Nianie i opiekunki dla dziecka

Niejedna mama i tata zastanawiają się, jak wybrać najlepszą opiekunkę dla swojego dziecka. Wybór jest trudny i obarczony dużą odpowiedzialnością, bo przecież niania dla dziecka ma być jego niemalże rodzicem zastępczym i to zwykle przez zdecydowaną większość dnia. Taka osoba musi mieć w sobie wiele ciepła, cierpliwości i przede wszystkim miłości do dzieci. Nasza firma oferuje każdemu, kto poszukuje sprawdzonej niani pomoc. Mamy duże doświadczenie w tej branży, a współpracujące z nami osoby są naprawdę godne zaufania. Możecie być pewni, że nasze opiekunki dla dzieci, to gwarancja radości Waszego dziecka oraz jego harmonijnego rozwoju.

Dlaczego warto skorzystać z usług niani do dziecka od Baby Care?

Nianie i opiekunki w Baby Care, to osoby posiadające wykształcenie pedagogiczne, doskonale znające etapy rozwoju dziecka oraz jego potrzeby. Potrafią je zaspokajać tak, aby Maluszek czuł się kochany i bezpieczny. U nas każda opiekunka dla dzieci jest doskonale przygotowane do swojej pracy nie tylko merytorycznie, ale także osobowościowo. Dbamy o to, aby odznaczały się przede wszystkim nieprzeciętną cierpliwością i po prostu kochały dzieci. Niania dla dzieci, to także osoba niezwykle kreatywna, potrafiąca wymyślać mnóstwo różnych gier i zabaw, a to wszystko po to, aby Wasze dziecko jak najlepiej rozwijało się i przez zabawę zdobywało nowe umiejętności. Zdając sobie sprawę z tego, że powierzane nam dzieci są w różnym wieku, a także mogą mieć różne potrzeby, tworzymy team niań, które posiadają bogate doświadczenie zdobywane w klubach malucha, w różnych organizacjach charytatywnych pomagających dzieciom. Są przygotowane także do zajmowania się dziećmi z różnymi dysfunkcjami.

Opiekunka dla dziecka z Baby Care – nam możesz zaufać!

Możecie być pewni, że z naszymi opiekunkami Wasze dzieci, bez względu na wiek i potrzeby, będą uśmiechnięte i zadowolone. Każdy dzień będzie dla nich wspaniałą przygodą, odkrywaniem i ćwiczeniem swoich nowych umiejętności. Jeśli interesuje Cię sprawdzona niania dla dzieci, to koniecznie skontaktuj się z Baby-Care. Już dziś zapraszamy Cię do odwiedzenia nas!

WERONIKA

Absolwentka pedagogiki i edukacji wczesnoszkolnej. Dobrze odnajduje się w pracy z podopiecznymi w każdym wieku. W karierze opiekunki zajmowała się m.in. dziećmi z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Pogodna i sympatyczna niania o wielkim sercu – ma na koncie charytatywną działalność w fundacjach pomagających najmłodszym.

ANNA

Studentka pedagogiki z dużym doświadczeniem w opiece nad małymi dziećmi. Pracowała w klubie malucha, zajmuje się również animacją dziecięcą. Jest nianią z powołania oraz pasji, w wolnym czasie chętnie podróżuje i czyta.

AGNIESZKA

Prawdziwa niania z powołania, jak mówią współpracujący z nią rodzice. Wyjątkowo empatyczna i komunikatywna opiekunka, która świetnie sprawdzi się w pracy z dziećmi w każdym wieku. Ma mnóstwo pomysłów na ciekawe zabawy, również na świeżym powietrzu. Interesuje się psychologią, chętnie czyta książki z tego zakresu – zwłaszcza te dotyczące psychologii dziecka